اینستاگرامتلگراملینکدین

طراحی وب سایت گروه گردشگری هزاره سوم

پروژه طراحی وب سایت گروه گردشگری هزاره سوم

شرکت هزاره سوم زرین کیش در سال ١٣٩٢ در جزیره کیش به ثبت رسید. این شرکت با بهره گیری دانش و تجربه جهانی و بهره مندی از مدیران و کارشناسان متخصص در زمینه تاسیس ، راه اندازی ، اداره و استاندارد سازی واحد‌های اقامتی ، تفریحی و گردشگری کشور و نیز خدمات بازرگانی مرتبط فعالیت داشته و تاکنون با راه اندازی و مدیریت تاسیسات گردشگری و همچنین تاکید بر آموزش مداوم منابع انسانی شاغل در این صنعت ، از خود کارنامه ای موفق برجای گذاشته است و همواره تلاش دارد در جهت کسب منافع ذینفعان ، باعث رشد و پیشرفت صنعت گردشگری کشور نیز باشد.

شرکت های همکار گروه گردشگری هزار سوم 

هتل آرامیس پلاس،آژانس هور گشت و آکادمی مدیر موفق سه نهاد وابسته به گروه گردشگری هزاره سوم میباشند.
در ادامه این مطلب شما میتوانید از طریق ویدئو زیر با گروه گردشگری هزاره سوم و هتل مجلل آرامیس پلاس کیش بیشتر اشنا شوید.

پخش ویدیو

پروژه طراحی وب سایت گروه گردشگری هزاره سوم

با توجه به توافقات انجام شده و جلسات متعدد سرانجام در دی ماه سال 1399 پروژه طراحی وب سایت گروه گردشگری هزاره سوم توسط اینجانب استارت خورد وب سایت هزاره سوم یک وب سایت فول ریسپانسیو با سئوی اولیه کاملا بهینه هست.
فاکتور های بهبود سرعت لود وب سایت بصورت دقیق در نظر گرفته شده و سعی شده تا وب سایت در سبک ترین حالت ممکن خود بالا باشد.

این وب سایت دارای یک فرم استخدام هوشمند میباشد که توسط من برنامه نویسی شده و غربالگری بصورت خودکار انجام میشود همچنین در حین پر کردن فرم فیلد های شرطی زیادی در نظر گرفته شده تا بر اساس انتخاب کاربر گزینه های موجود در فرم بصورت اتومات حذف شود و بارگذاری فرم سریع تر و روانتر انجام بپذیرد.

خمچنین یک منوی موبایلی بصورت فوتر برای وب سایت در نظر گرفته شده تا حال و هوای اپلیکیشنی به وب سایت بدهد.

 

یک دیدگاه بنویسید